Дерев'яне ліжко з м'яким узголів'ям Арізона Мікс меблі , колір горіх





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полуторне ліжко Арізона Мікс меблі , колір горіх / темний горіх / білий (+25%)
Розмір: Доступні розміри під матрац: 1200*2000; 1400*2000; 1600*2000; 1800*2000.
Колір: Горіх, Горіх темний, Білий.
Матеріал: буковий щит.
Матеріал оббивки в складській програмі: Тканина велюр Beatrice 03( Apparel).
Висота головах: 1100 мм; Висота задньої спинки: 410 мм
Відстань між ламелями: 55 мм. Товщина поролону в изглоловьи: 50 мм,
Габаритні розміри:
ширина +110 мм; до довжині +110 мм.
Глибина посадки матраца - 70 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Коричневий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 120 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
- Ціна: від 13 772 ₴


