Стілець обідній дерев'яний для вітальні в класичному стилі Відень (Відень) Sof, колір горіх
-12%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець обідній Відень — елегантна модель у класичному стилі, яка стане гармонійним доповненням обідньої зони у вітальні або їдальні.
Каркас стільця виготовлений із масиву гевеї, що забезпечує міцність, довговічність і надійність конструкції. Спинка та сидіння м’які, оббиті тканиною бежевого відтінку, що створює комфорт під час використання та додає інтер’єру тепла.
Особливої вишуканості моделі надає різьблений декоративний візерунок у верхній частині спинки, який підкреслює класичний характер меблів.
Стільці Відень гармонійно поєднуються з обіднім столом Відень, створюючи стильний та затишний комплект для їдальні.
Розмір:
50 × 56 × 100 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Виробник | Софія |
| Країна виробник | Малайзія |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | дерево, тканина |
| Розмір, мм | 530х650х1040 |
- Ціна: 4 182 ₴






