Ліжко двоспальне з масиву сосни Дінара 140 Мікс меблі, колір білий



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: Темний горіх, яблуня, махонь,світлий горіх, вільха
Розмір: Під матрац:1600*2000мм, узголів'я 920мм (можливі інші розміри - спецзамовлення)
Матеріал: Масив сосна
Ліжко Дінара виконана з масиву сосни в стилі ультра-мінімалізму. Відсутність зайвих деталей і лаконічний дизайн припадуть до смаку навіть самому вимогливому покупцеві. Високі ніжки відкривають простір під ліжком. Ліжко стане гідною прикрасою і центральним елементом будь-якої спальні!
Ліжко Динара, виготовлена повністю з натурального дерева здатна підтримувати необхідний мікроклімат в приміщенні!
Підстава для матраца - ламелі. Завдяки їх амортизуючому ефекту на хребет виявляється оздоровчий ортопедичний ефект і створюються умови для максимальної релаксації. Так само, за допомогою гратчастого підстави, відбувається регулярна циркуляція повітря і вологи, що допомагає продовжити термін служби матраца.
Ліжко Динара, виготовлена повністю з натурального дерева здатна підтримувати необхідний мікроклімат в приміщенні!
Підстава для матраца - ламелі. Завдяки їх амортизуючому ефекту на хребет виявляється оздоровчий ортопедичний ефект і створюються умови для максимальної релаксації. Так само, за допомогою гратчастого підстави, відбувається регулярна циркуляція повітря і вологи, що допомагає продовжити термін служби матраца.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сосна |
| Колір | темний горіх |
| Розмір,мм | 1600*2000 висота головах 920 мм, задньої спинки - 450 мм |
| Розмір, см | 140х200 |
- Ціна: від 10 527 ₴

