Півтораспальне дерев'яне ліжко Каліфорнія з підйомною рамою 120 Мікс меблі, колір горіх / темний горіх / білий





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полуторная кровать Калифорния с подъемной рамой Микс мебель , цвет орех / темный орех / белый (+25%)
Размер: Доступные размеры под матрас: 1200*2000; 1400*2000; 1600*2000; 1800*2000.
Колір: Горіх, Горіх темний, Білий.
Матеріал: буковий щит.
Матеріал оббивки в складській програмі:
1. Тканина велюр Beatrice 03 (Apparel). 2. Тканина велюр Beatrice 07 (Apparel).
Висота головах: 1000 мм; Висота задньої спинки: 330 мм
Відстань між ламелями: 55 мм. Товщина поролону в изглоловьи: 50 мм,
Габаритні розміри:
ширина +80 мм; до довжині +180 мм.
Глибина посадки матраца - 70 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 160 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
- Ціна: 18 172 ₴


